ملک یابی در زمینه های خرید و فروش املاک در ترکیه قیمت های ویژه خرید خانه در ترکیه ، آپارتمان ، ویلا و زمین...

ادامه

پیش فروش مغازه 30 متری پیروزی بر بلوار پاسدار گمنام تحویل 3 ماه دیگه ارتفاع 4 متر با قابلیت زدن بالکن قیمت مت...

ادامه

اجاره مغازه در تهران پیروزی- بلوار پاسدار گمنام بعد از میدان امام حسن-- 18 متر مغازه با بر 6 متر/ نوساز شیک و ...

ادامه
 
سایت دیوار از کجا درآمد کسب میکند ، درآمدش چقدر استهمان طور که می دانید سایت دیوار مانند دیگر سایت های نیازمندی ، آگهی ویژه ستاره دار ، طلایی – نقره ای ، توان دار

اما در تاریخی که این مطلب نوشته می شود روش های درآمد زایی سایت دیوار مطابق با تصویر زیر است:

روش های درآمد زایی سایت دیوار

روش های درآمد زایی سایت دیوار

۱- نردبان

نردبان بدین معنی است که آگهی شما پس از ثبت ، در لیستی از آگهی ها قرار می گیرد و پس از تایید آگهی های جدید بعد از آگهی شما ، مسلما آگهی شما به قسمت های پائین تر منتقل می شود. با استفاده از قابلیت نردبان و پرداخت مبلغ مورد نظر می توانید مجددا آگهی خود را به صدر لیست آگهی ها منتقل کنید. شاید از خود بپرسید که آگهی در دیوار مجانی است و می توانم آن را پاک کنم و مجددا آگهی خود را ثبت کنم و پس از تایید در بالای لیست نمایش داده می شود. راهکاری که دیوار برای مقابله با این قضیه در پیش گرفته است این است که آگهی هایی که پاک می کنید به طور کامل از روی بانک اطلاعات دیوار پاک نمی شوند و فقط کاربران دیگر نمی توانند آن ها را ببینند و این آگهی ها آرشیو می شوند. ارزیاب آگهی در زمان تایید آگهی شما ، لیست آگهی های شما را مشاهده می کند و در صورتی که در ۲۴ ساعت گذشته آگهی شما پاک شده باشد آگهی جدید شما را که دقیقا مطابق با همان مورد قبلی است تایید نمی کند. در مورد این قضیه مطمئن نیستم اما با توجه به اینکه ثبت آگهی در دیوار بدون عضویت انجام می شود فکر می کنم آگهی ها بر مبنای شماره موبایل فرد نشانه گذاری می شوند چون آدرس ایمیل را اگر آگهی دهنده غیر واقعی وارد کند تاثیری در روند ارزیابی آگهی داده نمی شود اما شماره موبایل را حتما واقعی وارد می کند تا با وی تماس گرفته شود.

۲- فوری

همان طور که در قسمت توضیحات این مورد در تصویر فوق مشاهده می کنید آگهی فوری شده به مدت ۳ روز برچسبی به نام فوری خواهد داشت که علاوه بر تغییر ظاهر ، توجه بیشتری را بین آگهی های ثبت شده جلب خواهد کرد.

۳- ترکیب فوری و نردبان

ترکیبی از مورد ۱ و ۲ در این قسمت قابل انجام است.

۴- تمدید

همان طور که می دانید مدت زمان نمایش آگهی ها بر روی دیوار ۱ ماهه است و پس از آن آگهی مورد نظر از دید عموم مخفی می شود و آرشیو می گردد. در صورتی که از این قابلیت استفاده کنید آگهی شما به مدت ۱ ماه دیگر در وب سایت تمدید می شود. شاید به خود بگویید چه سودی دارد و دوباره آگهی خود را ثبت می کنم و من در جواب به شما می گویم با نگه داشتن آگهی ، شانس تماس از موتورهای جستجو نیز خواهید داشت ولی اگر آگهی شما پاک شود و دوباره بخواهید همان آگهی را مجددا بزنید مدت زمانی باید منتظر باشید تا مجددا موتورهای جستجو آگهی شما را پیدا کنند.

۵- تمدید و نردبان

در این بخش از ۲ روش تمدید و نردبان به صورت همزمان می توانید استفاده کنید.

۶- لینک وب سایت

آگهی هایی که در هنگام ثبت یا ویرایش ، قسمت لینک را آگهی دهنده در آن ها فعال کند در این قسمت می بایست هزینه آن را برای یک مرتبه در مورد آگهی مورد نظر ، پرداخت کند تا لینک وب سایت در آگهی به نمایش درآید.

برای مشاهده جدیدترین روش های درآمدزایی سایت دیوار کافیست یک آگهی رایگان در دیوار ثبت کنید و پس از انتشار ، ایمیل خود را چک کنید و بر روی لینک مدیریت آگهی کلیک کنید و به قسمت ارتقا مراجعه کنید.

اما سوال دیگری که کاربران زیادی در گوگل جستجو می کنند در مورد مدیر سایت دیوار است. در این مورد تنها اطلاعاتی که در سایت موجود است مشخصات سایت دیوار در خصوص اخذ نماد اعتماد الکترونیکی است که در تصویر زیر مشاهده می کنید.

سایت دیوار ، دیوار تهران ، دیوار املاک ، املاک دیوار

تاريخ تنظيم: چهارشنبه 8 دی ماه 1395
فرم ثبت نظر
نام
آدرس ايميل
* متن نظر
* متن کنترلی را وارد کنيد

در اين بخش نظری ثبت نشده است.